facebookBakaláři

Suchdolský divadelní spolek - den otevřených dveří

Vážení příznivci Suchdolského divadla,

Pokud naše představení navštěvujete pravidelně, můžete si být téměř jistí, že ve většině případů narazíte u herců na stálice suchdolského divadelního nebe.

Nyní bychom rádi rozšířili naše řady o mladé zájemce. Myslíme si, že by bylo skvělé nadchnout pro kulturu na Suchdolsku novou generaci. Nejen, že bychom jim po letech hraní mohli předat spoustu zkušeností, ale zároveň věříme, že i my bychom se mohli leccos přiučit od nich.

Rozhodli jsme se proto, že v neděli 16. dubna zorganizujeme od 9 hodin den otevřených dveří. Budeme rádi, když vyrazíte se svými potomky, nebo i třeba sami, do suchdolského kina. Rádi bychom vám ukázali, jak vypadá nácvik nové divadelní hry, zájemce bychom zapojili do různých her rozvíjejících pohybové a vyjadřovací schopnosti a určitě také bude prostor pro jakékoliv dotazy.

Nemusíte se ničeho bát, ani se k něčemu zavazovat - naším cílem je užít si společně příjemné nedělní dopoledne a budeme moc rádi, pokud se komukoliv u nás nakonec zalíbí a připojí se v budoucnu k naší partě.

Váš Suchdolský divadelní spolek SUD

kontakty

 

 

 


Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu
378 07 Rapšach 290
GPS souřadnice: 48.8779183N, 14.9374494E

 

 

ÚVOD  |  O ŠKOLE  | ZÁKLADNÍ ŠKOLA  |  MATEŘSKÁ  ŠKOLA  |  DRUŽINA  |  KONTAKTY