facebookBakaláři

Den Země

V pátek 22. dubna jsme v rámci dopolední výuky a pod taktovkou naší 9. třídy a jejich p. tř. uč. Ivany Záhorovské oslavili Den Země.

Jednotlivé týmy žáků a žákyň I. a II. stupně na pozemcích školy, na hřišti a v kolostavu plnily soutěžní úkoly spojené s přírodou a její ochranou – tematicky zaměřeno na atmosféru Země a ovzduší, rozmanitosti světa rostlin a živočichů, fenomén voda a její podoby, nakládání s odpady a jejich třídění, půdu, les a stopy zvířat, světové oceány a moře, vodní plochy v krajině, energii Slunce a světelného paprsku, poznávání přírodních útvarů a také na rybolov a sportovní aktivity.

V soutěži obsadil 1. místo tým Kačky Ferencové - blahopřejeme!

DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM ZA SNAHU A PÍLI A NAŠIM DEVÁŤÁKŮM ZA AKTIVNĚ STRÁVENÉ DOPOLEDNE!

Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu
378 07 Rapšach 290